Projektas „Laisvės 78B”

Projektą „Laisvės 78B“ įgyvendinsime dviem etapais: pirmu etapu pastatysime vieną daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudarys du – devynių ir šešių aukštų – korpusai. Antru etapu planuojame pabaigti projekto statybas.

Paminėtina, kad visų etapų konstrukcijos jau įrengtos, todėl antro etapo statybos darbai vyks sparčiai ir minimaliai įtakos jau esamo etapo gyventojus.  

I-asis statybų etapas  

Pirmąjį statybų etapą baigsime 2018 m. antrąjį ketvirtį. Jo metu pastatysime 100 butų: nuo kompaktiškų, skirtų gyventi vienam žmogui, iki trijų kambarių butų šeimai, kuriuos, esant poreikiui, galima lengvai perplanuoti į keturių kambarių. Visi butai turės didelius balkonus su stikliniais turėklais, o norintys turėti nuosavą terasą galės įsikurti apatiniame daugiabučio namo aukšte.  Įgyvendindami projektą, išspręsime amžiną miestiečių rūpestį dėl automobilio parkavimo – įrengsime net dviejų aukštų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę.


Taip pat grąžinsime pirkėjams praktiškas dviračių laikymo saugyklas (sandėliukus), kurių naujos statybos pastatuose pasitaiko vis rečiau. Įrengsime vaikų žaidimų aikštelę bei ramaus poilsio zoną namo gyventojams. Tai – vienas iš nedaugelio projektų Vilniaus mieste, kuris vos už keleto žingsnių turi vaikų darželį ir mokyklą.

Pirmo etapo pabaiga – 2018 m. II ketvirtis

Užsisakyti naujienlaiškį