Projektas „Laisvės 78B”
Projektą „Laisvės 78B“ įgyvendiname trimis etapais: pirmuoju etapu pastatėme vieną daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudaro du – devynių ir šešių aukštų – korpusai. Jame jau gyvena naujakuriai. Antru etapu pastatėme antrąjį daugiabutį gyvenamąjį namą, kurį sudaro trys – vienas aštuonių ir du penkių aukštų – korpusai. 2020 metais planuojame pabaigti trečiojo etapo statybas. Paminėtina, kad visų etapų konstrukcijos jau įrengtos, todėl trečiojo etapo statybos darbai vyksta sparčiai ir minimaliai įtakos jau esamų etapų gyventojus.
I-asis statybų etapas Pirmąjį statybų etapą užbaigėme 2018 m. birželį. Jo metu pastatėme 100 butų: nuo kompaktiškų, skirtų gyventi vienam žmogui, iki trijų kambarių butų šeimai, kuriuos, esant poreikiui, galima lengvai perplanuoti į keturių kambarių. Visi butai turi didelius balkonus su stikliniais turėklais, o norintys turėti nuosavą terasą įsikūrė apatiniame daugiabučio namo aukšte. Įgyvendindami projektą, sprendžiame amžiną miestiečių rūpestį dėl automobilio parkavimo – įrengiame net dviejų aukštų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Taip pat grąžinome pirkėjams praktiškas dviračių laikymo saugyklas (sandėliukus), kurių naujos statybos pastatuose pasitaiko vis rečiau. Įrengėme vaikų žaidimų aikštelę mažiesiems namo gyventojams. Tai – vienas iš nedaugelio projektų Vilniaus mieste, kuris vos už keleto žingsnių turi vaikų darželį ir mokyklą.
II-asis statybų etapas Antrasis statybų etapas pradėtas 2018 metų rudenį, o statybos baigtos 2019 metų vasarą. Didžioji dalis patalpų  – kompaktiški 2 kambarių butaiKaip ir pirmajame etape, patalpos turi didelius erdvius balkonus. Daugumoje butų yra suprojektuoti sandėliukai. II etapo privalumai – tai rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri užtikrins šviežio oro pritekėjimą į patalpas ir ekonomišką šildymą. Pastatui suteikiama A energetinio naudingumo klasė. Šildymas – centrinis kolektorinis su individualia apskaita. Pirmojo aukšto gyventojai galės leisti laisvalaikį erdviose terasose.
Užsisakyti naujienlaiškį