Vystytojas

Projektą vysto UAB ,,Ha.En.“, priklausanti įmonių grupei, jau įgyvendinusiai šiuos projektus:

,,Microlofts“ – loftų projektas, ieškantiems netradicinių, mažesnių patalpų darbui ir gyvenimui esantis Kalvarijų g. Šiame projekte dominuoja paprastumas, jaukumas, estetika. Moderniai sutvarkytos bendrosios pastato erdvės, aplinka, renovuotas  pastato fasadas, nauji langai, durys, pastato inžinerinės sistemos leis pajusti naujos statybos privalumus.

„Loft Town“ įgyvendintas rekonstruojant industrinio tipo statinį, įrengiant visus Statybos techninius reglamentus atitinkančias gyvenamąsias patalpas. Autentiškos statinio konstrukcijos pritaikomos kuriant nestandartines erdves bei formuojant uždarus pilnus žalumos vidinius kiemus. Projekte kokybiškas gyvenimas užtikrinamas ne tik dėmesingai planuojant žaliąsias erdves bei poilsio zonas, bet ir įgyvendinant inovatyvius sprendimus (Išmaniojo namo apskaitos sistema).

„Senamiesčio terasos“ – apgalvojant kiekvieną smulkią detalę, suprojektuoti 57 apartamentai Senamiesčio pašonėje. Pastate – panoraminis liftas, įrengiamos terasos, kuriose galima mėgautis Vilniaus panorama arba žaliuojančiu skveru šalia pastato, bei parkavimas požeminėje dviejų aukštų aikštelėje.

„Studio Tower“ – erdvė, kurioje yra ne tik patogu apsistoti, bet ir  būti Vilniaus miesto įvykių centre. 8 aukštų pastato pagrindinis akcentas – viršutiniame pastato  aukšte suprojektuota stogo terasa leidžia ne tik mėgautis miesto panorama, bet ir  yra nauja būsto funkcinė dalis poilsiui ir laisvalaikiui.

Užsisakyti naujienlaiškį